Ceremonia Kakao

TRIBALANGA

🍫🫖☕️🤲🧘‍♂️

Zapraszam Cię do magicznej ceremonii kakao, inspirowanej mądrością Majów z plemienia Tz’utujil znad jeziora Atitlan w Gwatemali. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia będziesz miał/a okazję skupić się na teraźniejszości, zasiewając sprzyjające intencje i wizje dla przyszłości. To będzie podróż wgłąb własnego ogrodu mentalnego, gdzie będzie można zaprowadzić porządek i spotkać się z radością.

Przywołamy strażników żywiołów i energię 20 Naguali, którzy przyniosą Ci mądrość i energię do duchowego wzrostu. Poprzez picie ciepłego kakao, zanurzysz się w ich atmosferze, połączysz się z nimi i pozwolisz, by prowadzili Cię dalej. Ceremonii towarzyć będą opowieści, dźwięki fletów, wznoszące pieśni oraz liczne okazje, które będą zapraszać Ciebie i innych do twórczego przejawienia się (poprzez śpiew, słowo, taniec, ciszę). To nie tylko chwila relaksu, ale także okazja do głębokiej pracy wewnętrznej, świętowania życia i napełnienia serca wdzięcznością.

Jeśli jesteś ciekawy/ciekawa kultury Majów i gotowy/gotowa spełnić warunek bycia trzeźwym, to serdecznie zapraszam Cię do wzięcia udziału! Wypełnij poniższy formularz, by dołączyć do kameralnej grupy, która liczyć będzie maksymalnie 20 uczestników.

Aby tej Tribalangi odkryć magię majańskiej ceremonii kakao razem z nami,
zacznij TU: ⬇️